Lokalita: Nové Hrady

Penzion Mibor Novohradsko

Ubytování Nové Hrady

Ubytování v pensionu

K ubytování slouží nově opravený a upravený dům z 19. století čp 132. Nachází se v klidné a tiché ulici v blízkosti centra malého městečka přímo v Nových Hradech. Lze dohodnout s majitelem využívání bazénu u domu čp 333.

1. Apartmán v přízemí pro 2 až 9 osob

Je vhodný pro všechny věkové kategorie, zejména rodiny s malými dětmi.

Úroveň je standardní — ložnice se 2 lůžky, obývák s krbem(krbová vložka) a jedním lůžkem (gauč), koupelna s vanou a sprchovým nástavcem, WC, kuchyňka s lednicí, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou. Dále je zde menší pokoj s dvojlůžkem a další obývací pokoj s možností čtyř lůžek.

Příjemné je i posezení na venkovní terase se zahradním nábytkem. Na terasu navazuje oplocená zahrada s možností malého ohniště eventuálně malého grilu. Terasa je propojena s jedním z pokojů. Z terasy jsou hezké výhledy do Novohradského okolí (cca do vzdálenosti 30 km).

Objekt se hodí pro 2 až 9 osob, dle sociálního složení. Elektrické vytápění umožňuje i „zimní provoz«. K dispozici je satelitní televize a internetové připojení.

Auto je možno venkovně parkovat přímo v ulici. Jízdní kola ukládáte v objektu.

Foto apartmánu

2. Pokoje v patře s vlastním sociálním zařízením: dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj

V patře téhož domu jsou k dispozici dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Ve čtyřlůžkovém pokoji je i možnost přistýlky. Na pokojích jsou lůžkové prostory a sociální zařízení (WC, sprcha). Pro všechny je k dispozici společná kuchyňka se základním vybavením (lednice, mikrovlnná trouba, vařič), a na chodbě pak satelitní tv a možnost připojení k internetu.

Foto pokojů

3. Apartmán pro 2 až 3 osoby se samostatným vchodem

V objektu připravujeme zcela nový apartmán 1 + 1 pro 2 až 3 osoby se samostatným vchodem. Bližší informace v jarních měsících 2015.

Podrobnosti

  • Nákupní středisko s potravinami má i dopolední sobotní a nedělní prodej. Je vzdáleno cca 200 m. Kromě toho na náměstí existuje i možnost nákupu v tzv. "večerce" s denním provozem do 21.00 hod. Na náměstí je i soukromá pekárna.
  • Restaurace s dobrou kuchyní je k dispozici rovněž cca 150 m.
  • Místo skýtá možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku a mototuristiku. Celá oblast je bohatá na kulturní a historické památky.
  • Okolí města je vynikajícím prostředím pro sběr hub a lesních plodů. Možnosti jsou i na úseku sportovního rybolovu!

Rychlý kontakt

  • Manželé Ivana a Vladimír Hokrovi
  • Telefony: Ivana Hokrová +420 776 633 640,
    Vladimír Hokr +420 777 041 118
  • Email: [email protected]
  • Adresa: 5. května 333, 373 33 Nové Hrady

Velká mapa